O chalupe

Milí hostia, chalupa je po kompletnej rekonštrukcii. Momentálne je jej kapacita 9 osôb.

K dispozícii je 4 lôžková izba na prízemí a 5 lôžková izba na poschodí, kde zostala zachovaná aj pôvodná maľba od martinského maliara Fera Kalinu. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom, plne vybavená kuchyňa (indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, hriankovač…), kúpeľňa spojená s toaletou a ešte jedna toaleta.

V podkroví pre vás pripravujeme štúdio pre ďalšie 4 osoby so samostatným vchodom, kuchynským kútom a kúpeľňou spojenou s toaletou. Po dokončení rekonštrukcie bude kapacita chalupy 13 osôb.

Vonku na vaše deti čakajú kolobežky, bicykle, detské odrážadlá, trampolína, hokejky, bedmintonové rakety, kriedy a v lete aj bazén. A vy si oddýchnite v hojdacej sieti v krytom altánku alebo v externej vírivke 🙂

Počas letných prázdnin a Silvestra Vás radi privítame na minimálne 4 noci. V ostatných termínoch je minimálna dĺžka pobytu 2 noci.

 

 

Stravovanie

Najbližšia reštaurácia Drevená dedinka je v obci Benice vzdialená 7 km. Najbližší obchod je v Príbovciach vzdialený 5 km alebo v Socovciach 1,5 km. Dostanete sa tam do 10 min autom, alebo si môžete požičať naše bicykle (tri detské a štyri dospelácke).

 

Okolie

Okolie chalupy u Manišov ponúka množstvo miest vhodných na výlety,

Prezrite si tipy na výlety v okolí

 

Rezervácie

Oslovila Vás naša chalupa?

Rezervovať si chalupu môžete telefonicky na č. +421 907 424 188, e-mailom na info@chalupaumanisov.sk, alebo už teraz pomocou rezervačného formulára. 

 

Prejdite na rezerváciu

 

Novinky

 

Domček na strome

Bunker, ktorý si postavili naše deti vlastnými rukami


Pokračovanie novinky

Rekonštrukcia

Pripravujeme pre Vás nové priestory a zobrali sme to pekne od podlahy


Pokračovanie novinky

Vonkajšia vírivka

Túžite po oddychu po týždni plnom stresu? Alebo si chcete dopriať chvíľu iba s Vašimi myšlienkami? Potrebujete uvoľniť svaly po turistike alebo cyklistike?


Pokračovanie novinky

Babská jazda

Túžite stráviť dva dni len v dámskej spoločnosti v kruhu svojich kamarátok alebo pozvať svoje mamy, aby ste si spolu oddýchli?


Pokračovanie novinky

Zobraziť všetky novinky

Cenník
Chalupa / noc ( kapacita 9 osôb )240 €
Chalupa / noc ( kapacita 9 osôb ) - 5 a viac nocí170 €
Psík10 €
(na celý pobyt)

V cene ubytovania welcome drink a k dispozícii 7 bicyklov a vírivka v exteriéri.

U nás môžete využiť aj svoj rekreačný poukaz.

Fotogaléria
image/svg+xml image/svg+xml