O chalupe

Milí hostia, momentálne je chalupa v rekonštrukcii. Jej kapacita bude 12 osôb.

Pripravujeme pre Vás dve štvorlôžkové spálne – jednu na prízemí a jednu na poschodí. Pre tieto dve spálne bude spoločná kuchyňa a obývačka s krbom na prízemí.

´Dalšia štvorčlenná rodinka môže relaxovať v podkroví, ktoré bude mať samostatný vchod a k dispozícii štúdio so štyrmi posteľami a plne vybavenou kuchyňou a spoločenskou časťou.

Pôvodná maľba od martinského maliara Fera Kalinu zostala zachovaná v spálni na poschodí .

Vonku na Vaše deti čakajú kolobežky, bicykle, detské odrážadlá, trampolína, futbalová brána, ping pong, hokejky, bedmindtonové rakety, kriedy a v lete aj bazén. A vy si oddýchnite v hojdacej sieti v krytom altánku alebo v externej vírivke 🙂

 

 

Stravovanie

Najbližšia reštaurácia Drevená dedinka je v obci Benice vzdialená 7 km. Najbližší obchod je v Príbovciach vzdialený 5 km alebo v Socovciach 1,5 km. Dostanete sa tam do 10 min autom, alebo si môžete požičať naše bicykle (tri detské a štyri dospelácke).

 

Okolie

Okolie chalupy u Manišov ponúka množstvo miest vhodných na výlety,

Prezrite si tipy na výlety v okolí

 

Rezervácie

Oslovila Vás naša chalupa?

Rezervovať si chalupu môžete telefonicky na č. +421 907 424 188, e-mailom na info@chalupaumanisov.sk, alebo už teraz pomocou rezervačného formulára. Chalupa bude pre Vás pripravená od leta 2022.

 

Prejdite na rezerváciu

 

Odhaľte, čo všetko vám ponúkajú komfortné chaty Martin a začnite s portálom ubytovanie na slovensku plánovať vašu najbližšiu dovolenku. Ubytovanie Turiec zaujme nielen aktívnych turistov a cyklistov, ale aj návštevníkov pamiatok. Celoročne atraktívne ubytovanie Veľká Fatra je tak zárukou, že sa počas vášho pobytu určite nudiť nebudete.

Novinky

 

Domček na strome

Bunker, ktorý si postavili naše deti vlastnými rukami


Pokračovanie novinky

Rekonštrukcia

Pripravujeme pre Vás nové priestory a zobrali sme to pekne od podlahy


Pokračovanie novinky

Vonkajšia vírivka

Túžite po oddychu po týždni plnom stresu? Alebo si chcete dopriať chvíľu iba s Vašimi myšlienkami? Potrebujete uvoľniť svaly po turistike alebo cyklistike?


Pokračovanie novinky

Babská jazda

Túžite stráviť dva dni len v dámskej spoločnosti v kruhu svojich kamarátok alebo pozvať svoje mamy, aby ste si spolu oddýchli?


Pokračovanie novinky

Rekreačné poukazy

Máte nárok na rekreačný poukaz od zamestnávateľa. Využite ho u nás 🙂


Pokračovanie novinky

Zobraziť všetky novinky

Cenník
Chalupa / noc360 €
Psík10 €
(na celý pobyt)

* Pri pobyte na 4 a viac nocí zľava 10%.

V cene ubytovania welcome drink a k dispozícii 7 bicyklov a vírivka v exteriéri.

U nás môžete využiť aj svoj rekreačný poukaz.

Fotogaléria
image/svg+xml